SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

EcoPal® Natural

Ecopal® Natural, müşterilerimize pazarda rekabet sağlaması ve sürdürülebilirlik talebini karşılamak için geliştirdiğimiz yüksek teknoloji ürünü nonwovenlarımızdır. Bitki bazlı ve Plastik içermeyen hammaddelerin kompozlarından oluşur.Bu da onu nihai tüketicin ve pazarın talep ettiği, Doğal, Saf, Ultra yumuşak ve Çevreye saygılı bir ürün yapar. Bebek ve kişisel bakım mendillerinde arzu edilen yüksek kalite, ultra yumuşak ve cilde dost yapısı ile her yaştan tüketicinin hijyen ve temizlik ihtiyaçlarını karşılarken, yüksek performans sunar.

Ecopal ® Naturel  Bitki Bazlı ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen hammaddeler kullanılır.

Ecopal®  Naturel  Bebek ve kişisel bakım pazarının taleplerini karşılamak için iyi bir seçim haline gelir; Bitki bazlı ,Plastiksiz, Biyolojik olarak parçalanabilir hammaddelerden oluşan nowovenlarımız, Çevre dostu ve dürdürülebilir özelliklerine sahiptir.

Değişen ve sürekli büyüyen Nonwoven Pazarının talepleri sonucunda Napal; Doğal, optimum temizleme ve Ultra yumuşak gereksinimlerini karşılayan bir ürün Pazar sunuyor.

Yüksek sıvı emilimi, saf ve cilde dost yapısı, ile standart nonwovenlara kıyasla  pazarın ve tüketicilerin ultra yumuşaklık ve sürdürebilirlik taleplerini karşılar.